KRC MOBİLYA TASARIM MERKEZİ

SATIŞ SONRASI DESTEK

Hasar, Eksik, Hata bildirimini nasıl yapılır?

Teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz durumunda sizin için süreci hemen başlatıp, en fazla 20 iş günü içerisinde çözüme kavuşması için elimizden geleni yapıyoruz. 

Eksik ürün ve parça bildirimlerin için ürünlerinin yeniden üretilmesini sağlıyor ya da ürünün bir hata sonucu depo veya kargoda unutulmuşsa bir an önce size ulaştırılması için yönlendirme sağlıyoruz. 

Hata ve hasar kayıtların içinse uzman ekiplerimiz sorunu inceleyip ürünün en doğru aksiyona karar vererek çözüm sürecini başlatır.

Eğer sorunun çözümü ayak, kumaş, kulp, gardırop kapağı, masa üst tablası gibi parçaların değişimiyle mümkünse, ekibimiz adresinize bu parçaları hızlıca gönderir.

Teslimat anında ve sonrasında hasar, eksik, hata bildirimini nasıl yaparım?

Teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz durumunda sizin için süreci hemen başlatıp, en kısa süre içerisinde çözüme kavuşması için elimizden geleni yapıyoruz.

Nakliye ile teslim edilen ürünlerimiz teslim edildikten sonra size ürünleri sorunsuz teslim aldığını onayladığına dair bir kod gönderiyoruz. Ürününde ekiplerimizin gözünden kaçan bir sorun fark ederseniz, sorunu onlara ileterek çözüm sürecinin başlamasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile teslim edilen ürünlerimizde ise teslim alırken ürünü kontrol etmenizi ve bir sorun varsa kargo şirketine de tutanak tutturmanızı rica ediyoruz.

Ürünle ilgili teslimattan sonra problem yaşarsan, sorunun fotoğrafını çekip sipariş numarasıyla birlikte bize bildirmeniz durumunda çözüm odaklı ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

Ürün iadesi için ne yapabilirim?

İade edebileceğiniz tüm ürünlerde dikkat etmeniz gereken önemli nokta;

 • Ürününüzü iade edeceğiniz zaman ilk teslim aldığınızda mevcut olan ambalaja eşdeğer şekilde tekrar paketleme yapmanız gerekir. Üründe kırılma/çizilme/hasarlanma olmasını engelleyecek şekilde yaptığınız paketleme ile ürünü kargoya teslim etme yükümlülüğünüz bulunmaktadır. 
 • Ürün İstanbul içerisinde ise tarafımıza bilgi vermeniz durumunda nakliye ekiplerimiz en kısa sürede ürünü almak için sizinle iletişime geçeceklerdir.

Ürünlerde iade koşulları:

 • Teslim tarihinden itibaren cayma hakkı olan 14 (on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ürünü iade edebilirsiniz. Bu talebinizi süresi dolmadan form doldurarak iletebilirsiniz.
 • Teslim tarihinden 14 günlük cayma hakkı süresi bittikten sonra ürünlerde keyfi iade alınamamaktadır.
 • Keyfi sebepli iade taleplerinde; ürünün iadesine yönelik iade alım taşıma bedeli, sipariş sırasında ödediğin teslimat ücreti ve varsa uzak mesafe teslimat ücreti size yapılacak iade bedelinden düşülerek tarafına ödenmiş olacaktır.

Özelleştirilmiş ürünlerde iade koşulları

 • Özelleştirilmiş ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.
 • Cayma hakkı kullanılamayan özelleştirilmiş ürünlerde, kabul etmek tamamıyla KRC Mobilya'nın insiyatifinde olmak üzere müşterilerimizin iade talebini geri çevirmemek adına ürünün fiyatı üzerinden özelleştirilmiş ürünlerde %30 özelleştirme/demontaj bedeli düşülerek iade alma hakkına sahiptir. Bu talep teslim tarihinden sonraki 14 gün için geçerlidir.
 • Yatak, yastık, alez, nevresim takımı ve yorganlar kişiye özel ürünler olduğu için hijyenik sebeplerden dolayı değişim ve iadesi yapılmaz
Garanti süresi ne kadardır
Tüm ürünlerde garanti süresi 2 (iki) yıldır. 
Kullanıcı hatası içermeyen her durumda KRC Mobilya Garantisi geçerlidir. Fakat itme-çekme gibi zorlayıcı hareketlerden doğan sorunlar, kullanıcı hatası olarak değerlendirilir ve KRC Mobilya Garantisi kapsamına girmez.
Ürünle ilgili teslimattan sonra problem yaşarsan, sorunun fotoğrafını çekerek sipariş numarasıyla birlikte talep oluşturabilirsiniz. Talebin incelenip sonucu size yine e-mail yolu ile iletilecektir.
Satın aldığınız ürününün beyan ettiğiniz adrese tesliminden sonra, ürünün bir başka adrese taşınması veya yerinin değiştirilmesinden kaynaklı herhangi bir kusur ve/veya hasar meydana gelmesi; kullanım hatasından kaynaklanan kusur ve/veya hasarlardır. Bu durumlarda üründeki bu kusurlar garanti kapsamı dışında kalacaktır.
Ücret iadesi nasıl yapılır?
SİPARİŞ İPTALİ ile ilgili ödeme süreci, talebinizi ilettiğiniz andan itibaren 7 iş günü içerisinde başlatılır.
Satın alınan ürünün indirime girmesi
Fiyatlar piyasa koşullarına veya yapılabilecek kampanyalara bağlı olarak, anlık değişikliklere uğrayabilir. KRC Mobilya, dilediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın, ürün fiyatlarını değiştirme ve/veya kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu nedenle satın alınan ürün indirime girdiyse aradaki ücret farkı talep edilemez.
Satın alınan ürünün kullanım koşulları
 • Satın almış olduğun ürünün kurulum işlemleri mutlaka KRC Mobilya tarafından yapılmalıdır. Bu hizmetin, KRC Mobilya kurulum ekiplerinin dışında hatalı veya eksik yapılması durumunda ürün garanti kapsamı dışında kalır.
 • Ürünlerin kurulum montaj şemaları, kurulum paketi içerisinde yer alır veya siparişe kayıtlı e-posta adresine elektronik ortamda gönderilir. Montaj şemasındaki uyarıları dikkate almalısınız.
 • Ürünlerin yerinin değiştirilmesi veya farklı bir adrese taşınması durumunda, montajlı olan ürünlerin sökülerek ve ambalajlanarak taşınması tavsiye edilir.
 • Kullanıma bağlı olarak zamanla ihtiyaç duyulabilecek basit onarım ve ayarlar için KRC Mobilya Çözüm Ekibi'nden destek alabilirsin.
 • Ürünlerini nemli ve ıslak ortamlarda bulundurmamalısınız.
 • Ürünlerde yonga levha, melamin kaplı yonga levha ve MDF’nin yapısal özelliğinden dolayı bir koku hissedilebilir. Bu durum ürün kalitesiyle alakalı olmayıp, malzemenin yapısından kaynaklanmaktadır. Havalandırma ile giderilebilir.
 • Ürünlerde kullanılan kenar bantları kanserojen ağır metal içermez.
 • Doğal ahşap ürünlerde ve natürel renkli ürünlerde, ağacın doğallığı nedeniyle ton farklılığı veya renk geçişleri olabilir. Bu durum ahşabın doğallığından kaynaklıdır.
 • Montajın doğru yapıldığından emin olmak için kurulum tamamlandıktan sonra mobilyaların monte edilen kısımlarını kontrol etmelisiniz.
 • Satın aldığınız ürünleri ısı kaynaklarından (soba, kalorifer v.b.) en az 1,5 metre aralık mesafesinde ve direkt güneş ışığının etkisinden uzak alanlarda kullanmalı ve yerleşimini sağlamalısınız.
 • Ürünlerini sürükleyerek veya iterek taşımamalısınız.
 • Ürünlerinin üzerine sıcak materyaller koymamalısın. Mutlaka koruyucu levha veya ısıyı geçirmeyen malzemeler üzerine koymalısınız.
 • Ürünlerinin üzerine su dökülmesi halinde derhal silmeli ve ürün üzerinde bekletmemelisiniz.
 • Ürünlerinin üzerine kimyasal madde dökülmesi halinde silerek, bastırarak veya ovarak temizlememelisiniz. Kimyasal üzerine emici özellikli yumuşak bez, peçete, sünger vb. malzemelerle emdirme yöntemiyle sıvıyı temizlemelisiniz.
 • Ürünlerini nemli ve üzerinde sert cisim olmayan yumuşak bez ile temizlemelisiniz. Çamaşır suyu, amonyak bazlı temizleyici, kolonya, aseton vb. malzemeler kullanmamalısınız.
 • Ürünlerinin üzerinde sivri uçlu, keskin köşeli alet, aparat vb. eşyaları bırakmamaya özen göstermelisiniz.
 • Mobilyanın üzerindeki aksesuarlarını sürüklemeyin. Bu tarz durumlarda ürün üzerindeki eşyalarını kaldırarak işlem yapmalısınız.
 • Ürünlerinin üzerine yapışkan esaslı, bant, etiket, çıkartma poster yapıştırmamalısınız.
 • Sürgülü kapaklı, çekmeceli, menteşeli ürünlerde fren veya stoplama mekanizmasının kontrolünü yetkili servis ile beraber yapmalısınız.
 • Hareketli mekanizmaların (sürgü, ray, tekerlek) üzerine, önüne, arkasına işlevini yerine getirmesini engelleyecek cisimleri koymamalısın. İşlevini tam olarak gerçekleştirmeyen mekanizmaları zorlamamalısınız.
 • Çoklu çekmece bulunan modüllerin kullanımında tüm çekmeceleri aynı anda açık durumda bulundurmamalısınız.
 • Birden fazla kulp bulunan çekmeceli ürünlerde, denge problemi yaşamamak ve mekanizmadan kurtulmasını önlemek için her iki kulbu birden kullanmalısınız.
 • Ürünlerin içine ürünlerin dengesini bozabilecek ağırlıktaki cisimleri koymamalısınız.
TEKLİF, ÖN KEŞİF VE ARIZA FORMU

ARIZA KAYIT FORMU

  KRC Mobilya olarak, müşteri memnuniyetine öncelik verip, tüm köşe koltuk takımlarımızı istediğiniz ölçüde, renkte ve modelde üretimini yapmaktayız. Özel ölçülü köşe koltuk takımı veya L Koltuk olarakta bilinen koltuk takımlarının üretimi veya fiyat teklifini almak için bizimle ileteşime geçebilirsiniz

  KRC Mobilya; Koltuk imalatı ile sınırsız sayıda renk ve model seçenekleri ile birlikte kaliteli ve özel ölçülü köşe koltuk takımı üretmekteyiz. Ürettiğimiz tüm köşe koltuk takımlarında müşteri memnuniyetini birinci sıraya alarak en kaliteli malzemeleri kullanıp üretim yapmamız önem verdiğimiz değerlerden birisi.